• پشتیبانی فنی 24x7
  • 05191011018

سیاست حفظ حریم خصوصی


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سامانه تلتکس به دقت ملاحظه فرمایید
ورود کاربران به سامانه تلتکس هنگام استفاده از پروفایل شخصی،  و سایر خدمات ارائه شده توسط تلتکس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تلتکس است. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تلتکس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تلتکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت هرگونه اطلاعات مالیاتی اقدام کند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تلتکس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
تلتکس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تلتکس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تلتکس، مانند متن، آرم،اپلیکیشن، مواردقابل دانلود مثل نرم افزار و داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تلتکس جزئی از اموال تلتکس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تلتکس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تلتکس و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تلتکس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تلتکس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت و پردازش اطلاعات

سایت تلتکس، بصورت اتوماتیک اطلاعات زیر را درباره فرد و بازدید او از سایت جمع آوری کرده و ذخیره می نمایید:

  • جهت دریافت اسکن مدارک سامانه تلتکس با مجوز شما دسترسی به دوربین و گالری شما خواهدداشت.
  • اطلاعات هویتی شما در سامانه تلتکس ذخیره خواهدشد و در درخواست های بعدی مورد استفاده قرارخواهدگرفت و شما تمامی اطلاعات هویتی و مدارک خود را با علم به مطلب در سامانه وارد خواهد می کنید.
  • برای جلوگیری از خطای احتمالی و رضایت سنجی و پیگیری از مشکلات ناشی از خطای انسانی تمامی مکالمات و تماس های کارشناسان با شما ضبط و نگهداری خواهد شد.
  • راه ارتباطی کارشناسان ما با شما تلفن وارد شده توسط شما خواهد بود.و در صورت تعویض خط تلفن و اشتنباه بودن تلفن وارد شده مسئولیت آن به عهده کاربر خواهد بود.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا مطالبی را دانلود نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش های مختلف مشخص کنیم واین مورد کمک می کند که کاربری سایت برای بینندگان ما بهتر و راخت تر گردد.

قانون صالح :

این شرایط مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اجرا و تفسیر می‌شود. در صورت بروز هرگونه اختلاف، ادعا، مغایرت یا مناقشه که به هر نحوی با شرایط قرارداد مرتبط باشد، از جمله این که مسئله مرتبط با عضویت کاربر در سایت یا مربوط به اطلاعات نادرست اظهارنامه مالیاتی باشد یا موجودیت، اعتبار، تفسیر، اجرا، نقض یا خاتمه یا هرگونه اختلاف در رابطه با هرگونه تعهدات غیر قراردادی نشات گرفته از آنها، تنها مراجع صالح، دارای صلاحیت رسیدگی به آن هستند.

محتوا

تلتکس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز اپلیکیشن و  سایت کنترل شده استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است تضمین درسنی مطالب بر عهده منابع ارائه دهنده اطلاعات می باشد.

کارشناسان ما هیچگونه دخل و تصرفی در اطلاعات وارد شده توسط کاربرنداشته و تمام مسئولیت حقوقی و کیفری اطلاعات ارائه شده بر عهده وی خواهد بود.

در صورتی که نسبت به سایت تلتکس اعتراضی داشتید میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان به ما اطلاع دهید. و متن اعتراض شما فاش نخواهد شد.

تغییرات در سیاست های سایت

ممکن است تلتکس گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت تلتکس داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید. و درخواست شما در جهت دریافت خدمات تلتکس به منزله پذیرفتن شرایط و مقررات سایت تلتکس می باشد.